Czech

Dobrý den.
Evropské autobusové turné povede přes mnoho míst v Evropě. Neseme poselství naděje a varování. V našich novinách se objevuje obraz blížící se strašlivé bouře. Je to metafora útlaku, který se blíží. Přichází v mnoha podobách. A přijde brzy.

Žijeme společně v komunitách po celé farmě. Pod pojmem komunita máme na mysli jednotlivé lidi a rodiny, které žijí společně a sdílejí všechny společné věci. Žijeme jako první Ježíšovi učedníci, jak si můžete přečíst ve Skutcích 2 a 4. To je možné jen proto, že jsme poslušni stejného evangelia. Proto nám byla dána stejná láska. Je to láska Boží.

Autobusové turné bude putovat po různých městech. Přesná místa budou odhalena včas, až nás lidé přijmou a budou nás hostit na svých pozemcích. Z každého kempu budeme cestovat do okolních měst, tančit, rozdávat noviny a mluvit s lidmi.

Doufáme, že toto poselství promluví k vašemu srdci a že přijdete na naše tábořiště, abychom si s vámi popovídali více. Možná pak budete chtít navštívit některé z našich společenství a stát se také učedníkem.

Freepaper

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

More
    Scroll to Top