Polish

Witaj.
Europejska trasa autobusowa będzie podróżować przez wiele miejsc w Europie. Niesiemy przesłanie nadziei i ostrzeżenie. Na naszych gazetach widnieje obraz zbliżającej się straszliwej burzy. To metafora nadchodzącego ucisku. Nadchodzi w wielu formach. I wkrótce nadejdzie.

Żyjemy razem w społecznościach na całej farmie. Przez społeczność rozumiemy pojedyncze osoby i rodziny żyjące razem, dzielące wszystkie wspólne rzeczy. Żyjemy jak pierwsi uczniowie Jezusa, jak można przeczytać w Dziejach Apostolskich 2 i 4. Jest to możliwe tylko dlatego, że jesteśmy posłuszni tej samej ewangelii. Dlatego ta sama miłość została nam dana. Jest to miłość Boga.

Wycieczka autobusowa odbędzie się w różnych miastach. Dokładne miejsca zostaną ujawnione w czasie, gdy ludzie będą nas przyjmować i gościć w swoich posiadłościach. Z każdego kempingu będziemy podróżować do pobliskich miast, tańcząc, rozdając gazety i rozmawiając z ludźmi.

Mamy nadzieję, że to przesłanie przemówi do twojego serca i że przyjedziesz na nasz kemping, aby porozmawiać więcej. Być może zechcesz odwiedzić jedną z naszych społeczności i również zostać uczniem.

Freepaper

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

More
    Scroll to Top