Ukrainian

Доброго дня.
Європейський автобусний тур проїде через багато місць в Європі. Ми несемо послання надії і послання застереження. На наших газетах є зображення страшної бурі, що наближається. Це метафора гноблення, яке наближається. Він насувається у багатьох формах. І це станеться вже незабаром.

Ми живемо разом у громадах по всій фермі. Під громадою ми маємо на увазі самотніх людей і сім’ї, які живуть разом, ділячись усіма спільними речами. Ми живемо як перші учні Ісуса, як ви можете прочитати в Діяннях 2 і 4. Це можливо тільки тому, що ми послухалися того ж самого Євангелія. Тому нам дана та сама любов. Це любов Божа.

Автобусний тур буде проходити в різних містах. Точні місця будуть відомі з часом, коли люди прийматимуть нас і розміщуватимуть на своїх територіях. З кожного кемпінгу ми поїдемо в сусідні міста, танцюватимемо, роздаватимемо газети і розмовлятимемо з людьми.

Ми сподіваємося, що це послання знайде відгук у вашому серці, і ви приїдете до нашого кемпінгу, щоб поспілкуватися з нами. Тоді, можливо, ви захочете відвідати одну з наших громад і теж стати учнем.

Freepaper
More
    Scroll to Top